fbpx
Image Alt

Fotosessioonid

  /  Tüdrukuteõhtu   /  Tulevase pruudi tüdrukuteõhtu koos buduaari sessiooniga
Tüdrukuteõhtu

Tulevase pruudi tüdrukuteõhtu koos buduaari sessiooniga

Kutse pulma tähendab alati ka meeldejäävat tüdrukuteõhtut. Loomulikult on see kõik tulevasele pruudile kõik üllatus.

See kaunis seltskond naisi üllatasid tulevast pruuti meeleoluka õhtuga. Seiklus algas limusiini sõiduga Tallinna linnas, kust suunduti Noah fotostuudiosse. Stuudios ootas pruuti ees personaalne jumestaja, kes aitas naise ilu veelgi enam esile tuua ning seadis juustesse vallatud lokid. Sõbrannad olid kõik läbi mõelnud ja fotosessiooni tarbeks võeti kaasa kelmikas hommikumantel kirjaga „Bride“. Kõige suuremaks üllatuseks ootas ees buduaari pildistamine, mille tulemusel sai pruut oma tulevast abikaasat kauni pildiseeriaga üllatada. Selgus, et pruut oli taolise pildistamise peale juba ammu mõelnud, kuid teoks veel mitte teinud.

Koos avati suur pauguga pudel kihisevat ja saadeti parimad soovid pruudile teele. Edasi suundusid neiud tüdrukuteõhtu viimase osa, restorani poole, et meeleolukale päevale maitsev lõpp luua.

 

Kui oled ka tüdrukuteõhtu üllatust korraldamas ja soovid seda fotostuudios teha, siis siin on meil sulle paar ideed, kuidas see välja võiks näha. Loomulikult on ka kõik uued ideed oodatud!

Tüdrukuteõhtu
Tüdrukuteõhtu
Fotosessioon stuudios

Post a Comment

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com