fbpx
Image Alt

Fotosessioonid

  /  Sünnipäev   /  Tüdrukute sünnipäev fotostuudios koos jumestuskoolitusega

Tüdrukute sünnipäev fotostuudios koos jumestuskoolitusega

Lapsed on elu lilled, ei ole kahtlustki! Seepärast soovivad kõik lapsevanemad igat oma lapse sünnipäeva uutmoodi põnevaks ja meeldejäävaks muuta.

Mida suuremaks lapsed kasvavad, seda väiksemaks jäävad ka erinevad valikud sünnipäeva pidamiseks. Oleme Noah stuudios pannud kokku toreda tüdrukute sünnipäeva paketi koos fotostuudios pildistamise ja jumestuskoolitusega. Tõeline unistuste sünnipäev, mil väikesest tüdrukust on sirgumas kaunis neiu 🙂

Sünnipäev algab jumestuskoolitusega, mil meie jumestaja räägib nahahooldusest, tutvustab erinevaid jumestustooteid ja teeb sünnipäevalapsele kerge meigi. Koos arutletakse, kas ning kui palju on jumestust tegelikult vaja on. Kas kõik, mida sotsiaalmeedias ja You Tube’is näidatakse on ka igapäevaselt ilus või siiski mõeldud vaid esinemisteks ja tähtsamateks sündmusteks.

Peale jumestuskoolitust suunduvad sõbrannad fotostuudio ilu nautima. Meie tublide fotograafide juhendamisel valmivad kaunid fotod igast osalejast, nii portreed kui ka grupifotod. Iga sünnipäeval osaleja saab meeldejääva kogemuse osaliseks ning võimaluse imelisest päeva meenutada kaunitelt fotodelt.

 

Rohkem infot: info@stuudio35.ee

Meeldejäävate elamusteni!

Post a Comment

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com